Twitter


Facebook

Azken bideoa

TODO ES ETA
Orain bistaratzen

TODO ES ETA

2014/10/24

TOURS

LEHEN_SKAitziarrensemeak

2007:

APIRILAK 21 MUNGIA (GAZTE EGUNA)

MAIATZA MUNGIA (OLALDE)

UZTAILA SANTUTXU (JAIAK)
UZTAILA FRUIZ (JAIAK)

ABUZTUA JATABE (JAIAK)

IRAILA LAUKIZ ( JAIAK)

2008:

MARTXOA 1 BAKIO (Artaburu Eguna)

APIRILA 18 GATIKA (Gatiska)

MAIATZA 17 FIKA (Jaiak)

UZTAILA 15 SANTUTXU (JAIAK)
UZTAILA 25 ARETA (JAIAK)
UZTAILA 26 ERROMO (Itzubaltzeta)

ABUZTUA 15 LAUDIO (JAIAK)
ABUZTUA 17 BILBO (Kaskagorri)

IRAILA 6 BERMEO (JAIAK)
IRAILA 20 LARRAURI (JAIAK)
IRAILA 27 MURGIA (JAIAK)

URRIA 17 ERROMO (Preso bat, egunk..)
URRIA 18 DURANGO (JAIAK)
URRIA 23 GASTEIZ (Gaztetxea)

2009:

URTARRILA 5 LAUDIO (Gaztetxea)

OTSAILA 14 ALGORTA (Txorimalo)

MARTXOA 27 BAIONA (Napoleon)
MARTXOA 28 ORDUÑA (Gazte Eguna)

APIRILA 4 AMURRIO (Gazte Eguna)
APIRILA 11 LASA (Gazte Martxa)

MAIATZA 2 OLABEAGA (Gazte Eguna)
MAIATZA 7 7 KATU (PAT)
MAIATZA 30 ANOETA (Gaztetxea)

EKAINA 12 UGAO (Herriko)
EKAINA 13 ERROTXAPEA (Jaiak)

UZTAILA 10 PLENTZIA (Txipio jaiak)
UZTAILA 25 ASTIGARRAGA (Gazte Eguna)
UZTAILA 30 AMARA (Jaiak)
UZTAILA 31 ALGORTA (Jaiak)

ABUZTUA 14 D. GARAZI (Kalaka)
ABUZTUA 17 BILBO (Paya)
ABUZTUA 28 ERANDIO (Jaiak)

IRAILA 19 LARRAURI (Jaiak)

URRIA 2 ARRASATE (Maritxu Kajoi)

 

BIZKAIKOitziarrensemeak2

2010:

URTARRILLA 30 IRATXO TABERNA

OTSAILA 26 MARKINA (AKERBELTZ)
OTSAILA 27 ARBIZU

MARTXOAK 20 ELGOIBAR
MARTXOAK 26 UGAO
MARTXOAK 27 BERGARA

APIRILAK 2 GAZTEHERRIA
APIRILAK 10 TXORIMALO
APIRILAK 17 SANTURTZI

MAIATZAK 1 GOIZUETA
MAIATZAK 8 ZIZUR
MAIATZAK 15 FIKA
MAIATZAK 29 HERNANI

EKAINA 4 DEUSTO (GAZTE LOKALA)
EKAINA 11 ERROTXAPEA
EKAINA 12 OTXANDIO
EKAINA 18 OTXAR CITY
EKAINA 19 AMAIO
EKAINA 26 AMARA
EKAINA 28 SOPELANA

UZTAILA 2 MUNGIA
UZTAILA 9 DONAIXTI (gaztetxea)
UZTAILA 10 KANTTU (HENDAIA)
UZTAILA 17 MARKINA
UZTAILA 21 MUTRIKU
UZTAILA 22 BILBI (JAIAK)
UZTAILA 23 SORALUZE
UZTAILA 24 ARETA
UZTAILA 31 FORUA

ABUZTUA 6 GASTEIZ (jaiak gaztetxe)
ABUZTUA 7 FRUIZ
ABUZTUA 13 LEITZA
ABUZTUA 14 ONDARRU
ABUZTUA 16 LAUDIO
ABUZTUA 22 BILBO (altxa porru)
ABUZTUA 27 BILBO (7 katu)
ABUZTUA 28 ELGOIBAR

IRAILA 3 LEKEITIO
IRAILA 11 UGAO
IRAILA 18 ZARAMAGA(GASTEIZ)
IRAILA 24 LARRAURI
IRAILA 25 TRAPAGA

URRIA 1 MUTRIKU
URRIA 2 ZORROZA
URRIA 8 KALAKA DONIBANE GARAZI
URRIA 9 ERROMO (itzubaltzeta)
URRIA 10 AGURAIN
URRIA 11 BASAURI
URRIA 16 GERNIKA
URRIA 21 GASTEIZ
URRIA 23 ELORRIO
URRIA 30 IGORRE

AZAROA 27 ATXONDO

LEHEN-LERROANitziarrensemeak3

2011:

OTSAILA 26 HUARTE

APIRILA 16 KATATXULO
APIRILA 22 MATXINSALTO
APIRILA 24 NAFARROAREN EGUNA
APIRILA 29 GERNIKA
APIRILA 30 ZUMAIA

MAIATZA 6 BERRITXU
MAIATZA 7 KUKUTZA
MAIATZA 20 ESKORIATZA
MAIATZA 21 PAGOLA
MAIATZA 28 ELIZONDO

EKAINA 3 AZPEITI
EKAINA 4 ARRASATE
EKAINA 11 GOIERRI
EKAINA 12 MANI NAZIONALA
EKAINA 17 IRALA
EKAINA 18 DONIBANE (Iruñea)
EKAINA 21 BAIONA
EKAINA 24 ANOETA
EKAINA 25 LAUDIO
EKAINA 30 USURBIL

UZTAILA 1 SOPUERTA
UZTAILA 9 GASTEIZ
UZTAILA 16 GROSEKO JAIAK
UZTAILA 22 ETXEBARRIA
UZTAILA 23 BAKIO
UZTAILA 29 SAN INAZIO
UZTAILA 30 LARRABETZU (GE)

ABUZTUA 6 LIZARRA
ABUZTUA 8 KANBO (gaztetxea)
ABUZTUA 12 JATABE MARURI
ABUZTUA 13 DEBA
ABUZTUA 20 ARANTZA
ABUZTUA 22 Kaskagorri
ABUZTUA 26 USURBIL
ABUZTUA 27 BERGARA
ABUZTUA 28 BAKIO

IRAILA 3 ZEBERIO
IRAILA 10 IZURTZA
IRAILA 16 URDULIZ
IRAILA 17 BERMEO
IRAILA 21 KUKUTZA
IRAILA 23 AULESTI
IRAILA 24 URIBARRI

URRIA 1 LAUKIZ
URRIA 8 DURANGO
URRIA 14 LEKUNBERRI
URRIA 15 ONDARRU
URRIA 22 MARKINA

AZAROA 5 AZKAIN
AZAROA 5 IKASLE EGUNA
AZAROA 12 ARRIETA
AZAROA 18 LEIOA gaztetxea
AZAROA 25 BOLIBAR
AZAROA 26 GROS kortxoenea
AZAROA 26 ERROMO

ABENDUA 8 DURANGO (ahotsenea)
ABENDUA 28 BILBO (Areatza)

BASQUEbrixton

2012:

URTARRILLA 5 LAUDIO
URTARRILA 20 SAN VICENTE
URTARRILA 21 IRUÑA
URTARRILA 28 7 KATU urteurrena

OTSAILA 4 ABADINO
OTSAILA 17 USTARITZ
OTASILA 20 TOLOSA
OTSAILA 24 ONDARRU (Kafe Antzokia)
OTSAILA 25 BIARRITZ gaztetxea

MARTXOA 3 KANBO
MARTXOA 17 ELGOIBAR gaztetxea
MARTXOA 24 ZIGOITIA (G.E)
MARTXOA 31 SOPELA

APIRILA 8 ABERRI EGUNA (IRUÑEA)
APIRILA 13 BAIGORRI
APIRILA 14 ZAMUDIO
APIRILA 21 GALDAKAO
APIRILA 28 IGELDO

MAIATZA 11 GETXO ANDRA MARI
MAIATZA 19 AJANGIZ
MAIATZA 19 IGORRE
MAIATZA 25 SAN MAMES
MAIATZA 26 IRUN

EKAINA 9 LARRABETZU
EKAINA 9 BILBOROCK
EKAINA 16 Larramendi Ikastola
EKAINA 16 AMAIO
EKAINA 22 JUDIZMENDI
EKAINA 22 ARRASATE
EKAINA 23 BARRIKA
EKAINA 27 BARAÑAIN
EKAINA 29 ARAMAIO
EKAINA 30 MUNDAKA

UZTAILA 6 BUSTURIA
UZTAILA 14 ARMINTZA
UZTAILAK 20 SANTUTXU
UZTAILAK 21 MAKEA
UZTAILA 24 MUTRIKU
UZTAILA 27 ELIZONDO
UZTAILA 28 FORUA
UZTAILA 31 AZPEITIA

ABUZTUA 1 ERROMO
ABUZTUA 6 GASTEIZ (Txosnak)
ABUZTUA 11 AMURRIO
ABUZTUA 17 GOIZUETA
ABUZTUA 20 ARRANKUDIAGA
ABUZTUA 21 TXORI BARROTE

IRAILA 1 ARRAIOZ
IRAILA 7 MAMARIGA
IRAILA 8 GALDAKAO
IRAILA 15 LEZO
IRAILA 21 LARRAURI
IRAILA 22 ERROMO

AZAROA 10 ZOLLO
AZAROA 24 LONDON (BRIXTON)

CANDELAportadahandi

ABENDUA 1 LEGUTIO
ABENDUA 7 AHOTSENEA (Durango)
ABENDUA 13 KAFE ANTZOKIA BILBO

KUBA

ABENDUA 22 LA HABANA (Maxin Rock)
ABENDUA 23 San Antonio de los Baños
ABENDUA 25 SANTA CLARA (Mejunje)
ABENDUA 27 LA HABANA (Maxin Rock)
ABENDUA 28 SAN CRISTOBAL
ABENDUA 29 LA HABANA (Cocodrilo)
ABENDUA 30 LA COLOMA

2013:

URTARRILLA 5 ALTSASU (Gaztetxea)
URTARRILLA 19 BERMEO (Kafe Antzokia)

OTSAILA 2 DONOSTIA (Doka)
OTSAILA 9 BILBO (Ihauteriak)
OTSAILA 16 HAZPARNE
OTSAILA 23 ANOETA (Gaztetxea)

IRLANDAirish

MARTXOA 1 BELFAST
MARTXOA 2 DUBLIN
MARTXOA 3 CORK

MARTXOA 9 ANTIGUO
MARTXOA 16 BARTZELONA Euskal Etxea
MARTXOA 23 ARNEGI
MARTXOA 24 BAIONA KORRIKA
MARTXOA 29 GAZTE DANBADA

APIRILA 5 ELORRIO
APIRILA 6 OTSAGABIA
APIRILA 13 AMURRIO
APIRILA 20 LEIOA
APIRILA 27 GASTEIZ (Jimmy Jazz)

MAIATZA 4 ERANDIO (Gaztetxea)
MAIATZA 10 DERIO
MAIATZA 25 ETXARRI (Gaztetxea)

EKAINA 8 ATAUN
EKAINA 14 GALLARTA
EKAINA 15 LEKEITIO
EKAINA 21 ARTZINIEGA
EKAINA 22 INTXAURRONDO
EKAINA 24 ARRASATE
EKAINA 29 SESTAO
EKAINA 30 EUSKAL HERRIA ZUZENEAN

UZTAILA 4 ERREKALDEKO JAIAK
UZTAILA 12 SAN FERMIN – IRUÑEA
UZTAILA 13 ADURTZA- GASTEIZ
UZTAILA 20 BARRUNDIA -gazte eguna
UZTAILA 26 GORLIZ (++KOP)

ABUZTUAK 3 LARRABETZU -GAZTE EGUNA
ABUZTUAK 8 SODUPE JAIAK
ABUZTUAK 10 GERNIKA — LURGORRI JAIETAN
ABUZTUAK 16 DONOSTIA – PIRATAK
ABUZTUAK 17 DEBAko JAIAK (++TALCO + HESIAN)
ABUZTUAK 22 LAUDIOko JAIAK
ABUZTUAK 23 BILBO ASTE NAGUSIA – EUSKALGUNEA
ABUZTUAK 31 BAKIO

IRAILAK 14 LEGAZPI – (D-PINTXOS)
IRAILAK 20 AULESTIA -(IHESKIDE+VENDETTA+DZAUST)
IRAILAK 21 UHARTE
IRAILAK 27 IURRETA – (++ARKADA SOCIAL)
IRAILAK 28 ARAIA – (++STUPENDA JONES)
IRAILAK 29 LEKEITIO -LIBRE EGUNA- (IHESKIDE ++ GATIBU)

URRIAK 5 ZALDIBIA
URRIAK 6 KILOMETROAK – TOLOSA
URRIAK 10 GASTEIZKO GAZTETXEA – PRE UDAZKEN FEST
URRIAK 19 ARMINTZAKO SKA REGGAE GAUA
URRIAK 26 ARRASATEko GAZTETXEA – MUSIKA ZUZENEAN FEST

AZAROAK 8 BONBERENEA
AZAROAK 16 SENPERE (+ELISA DO BRASIL)

ABENDUAk 3 GASTEIZKO Unibertsitatean (SKAKEITAN)
ABENDUAk 11 Bilbo BBK aretoa

2014:

retour

OTSAILAK 14, Plentziako DANONTZAT gaztetxea (++KASU)
OTSAILAK 22, KALERA ROCK (+++Reincidentes, Boikot, Esne Beltza, Gose,…)

MARTXOAK 22, LANDIBARRE (Nafarroa Beherea)
MARTXOAK 29, BASAURI-Txarraska gaztetxea (+++ SONIDO VEGETAL andaluziatik Gipsy punk)

APIRILAK 5, URDUÑA Gazte Eguna (+ Friday´s Crew + Izargi)
APIRILAK 12, BUSTURIA Gazte Eguna (+Skakeitan)
APIRILAK 16, MARINALEDA Sala Palo Palo (++Sonido Vegetal + Perro Kostra)
APIRILAK 17, CHICLANA CSA La Tuerka (+Perro Kostra)
APIRILAK 30, LAZKAO (+Gozategi)

MAIATZAK 1, VALLEKAS (Jimmy Jazz aretoa)
MAIATZAK 11, HERRI URRATS (++Gatillazo,…)
MAIATZAK 15, ERMUA (Labiano kultur etxean hitzaldi + akustikoa)

EKAINAK 1, IBILALDIA Gernika (Esne Beltza, Gose, Sarkor, Mc Onak,…)
EKAINAK 7, ZAMUDIO (+Kauta)
EKAINAK 13, OTXARKOAGA (++Sin rumba fija + Zazkel)
EKAINAK 28, GUEÑES

UZTAILAK 10, GORA IRUÑEA
UZTAILAK 19, GROS Zipotz jaiak (++ Mc Onak)
UZTAILAK 25, ZORNOTZA (++Skakeitan)
UZTAILAK 26, SOPUERTA (++Hesian)

ABUZTUAK 2, MENDEXA
ABUZTUAK 16, MAÑARIA
ABUZTUAK 30, ZEBERIO

IRAILAK 12, ALEGRIA-DULANTZI (+++Arkada Social)
IRAILAK 27, AZKOITIA (+++Mc Onak)

URRIAK 10, BAGATZA Barakaldo
URRIAK 11, BILBO StageLive (+++TALCO)

portada_kalitatebaxuaREVOLTA TOUR

URRIAK 21 Bilbiko LARRABETZU taberna (Aurkezpen fest)

ARGENTINA-CHILE TOUR
AZAROAK 6 TIXA Studio (Buenos Aires -REC La de Dios)
AZAROAK 7 CONCEPCION DEL URUGUAY
AZAROAK 8 LA PLATA (Euskal astea)
AZAROAK 9 LA CULTURA DEL BARRIO (Buenos Aires)
AZAROAK 11 VIEDMA (Patagonia)
AZAROAK 13 SUDASKA 1 (José C.Paz-Buenos Aires)
AZAROAK 14 SAN ANTONIO, Secreto Perfecto – SUDASKA 2 (Valparaiso, Chile)
AZAROAK 15 SANTIAGO CHILE, Centro Cultural San Martín – SUDASKA 3
(La Rikardo, Espías, Sonora a llegar, Santiago Rebelde,…++++)

AZAROAK 22 ANDOAIN gaztetxe 12+18 urte (Ze esatek+)
AZAROAK 28 DOKA -DonostiKo Kafe antzokia (Skakeitan+++)

ABENDUAK 5 Jone LIBRE!! ekitaldia
ABENDUAK 6 AHOTSENEA – Durangoko azoka
ABENDUAK 11 GASTEIZ gaztetxea (Skakeitan +++)
ABENDUAK 13 Jone LIBRE!!! (Gernika)
ABENDUAK 13 HAZPARNE TTATTOLA gaztetxea (Skakeitan++)
ABENDUAK 19 BILBO 7 KATU gaztetxea (Solte++)
ABENDUAK 25 ARRASATE gaztetxea Kooltour

2015:
URTARRILAK 3 GALDAKAO (Su ta gar+ Atzembla + Omnia + Euskalyptus)
URTARRILAK 24 ELGOIBAR Libre!!!

MARTXOAK 5 BILBO Kafe Antzokia
MARTXOAK 13 LAUDIO Gaztetxea topaketak (Systematix -Kanada-, Infeccion -Asturias-, Esne Potak)
MARTXOAK 14 URKAROCK (Arkada Social + Ratzinger + Guda Dantza)

APIRILAK 11 MUNGIA Armiarmatu Eguna (Ezustean + Zirkiñik bez)
APIRILAK 18 GORA GASTEIZ (Zopilotes Txirriaos + La Jodedera)
APIRILAK 25 ERANDIO – Kalezulo Gaztetxea / Gure Esku Dago (Batek daki)
APIRILAK 26 NAFARROAREN EGUNA / BAIGORRI (Xutik)

MAIATZAK 8 ERROTA gaztetxea – MUNGIA (akustikoa + el deseo del doctor)
MAIATZAK 9 SARA gaztetxea (Dama + Kalera + Garilak 26)
MAIATZAK 15 BIDEBIETA – Donostia (Irrikan + Laia)
MAIATZAK 16 ZURBARANBARRI -Bilbo (Oferta especial -Alkorkon)
MAIATZAK 29 LAS KARRERAS – Abanto-Zierbena (Garilak 26)
MAIATZAK 31 IBILALDIA 2015 -Bilbo (Harrobi gunea: D-Pintxos, Urtz,…)

EKAINAK 6 XANJUANDEGI -Azpeitia (Skasti)
EKAINAK 20 URRESTILLA (Verrater + La jodedera)
EKAINAK 26 EULATE (North Summer + Kelly Kapowsky)
EKAINAK 27 LANDA (Astalapo +…)

UZTAILAK 13 SANTURTZI (Ukan)
UZTAILAK 18 ANTZUOLA (Joxe Replay + Fan&Go)
UZTAILAK 25 BERANGO (+Gora Herria)
UZTAILAK 29 BAIONA bestak (Kixkil ostatua)

ABUZTUAK 1 FIKA (acoustic -house party)
ABUZTUAK 7 FRUIZ (Governors + Garilak26)
ABUZTUAK 8 GETARIA (Besteik pe + Skaleak)
ABUZTUAK 15 LUHUSO (Lain + Eskean Kristo + Governor…)
ABUZTUAK 20 Intxaurre Kultur Elkartea (Bizkaiko golfoak acoustic)

ABUZTUAK 22 ITSASU (Luz de Putas +… GOXOKI gaztetxean)
ABUZTUAK 24 ELKARTASUN KEINUA (Bilbo-Txori Barrote)
ABUZTUAK 28 ELORRIO (San Agustin auzoa)
ABUZTUAK 29 ELGOIBAR (++ Egurra ta Kitto)

IRAILAK 5 ZARAITZU – USKARTZE
IRAILAK 11 GUEÑES (Emon + Garilak 26)
IRAILAK 17 LA JUNGLA SONORA (Radio Euskadi)

URRIAK 2 DERIO (+Boikot)
URRIAK 10 DURANGO (+Hesian)
URRIAK 11 BASAURI (+Governors)
URRIAK 24 SESTAO TXIRBILENEA gaztetxea (++Revolta Permanent…)
URRIAK 31 IRURTZUN (++ Kaotiko + Kalean + Trikizio)

AZAROAK 14 DONAIXTI Bota gaztetxea urteurren festa (Zura+2zio+…)
IRELAND TOUR
AZAROAK 20 BELFAST (Agressors BC + Pocket Billiards + DJ Ali-P)
AZAROAK 21 DUBLIN (Hacklers + Agressors BC)

ABENDUAK 12 AUZOVIET EGUNA Otxarkoaga akustik

2016:
Captura de pantalla 2015-12-10 a las 17.39.57

URTARRILAK 23 BAIONA – Zizpa gaztetxea (Gatibu + Itziarren Semeak)

OTSAILAK 5 ZORNOTZA (+Enkore)
OTSAILAK 13 KALEZULO AURRERA manifesta! (akustik)

MARTXOAK 4 ARRIETA -Aritz Azkona babesgunea! (akustik)
MARTXOAK 5 URDUÑA – Kintoak (Kulto Kultibo + Itziarren Semeak)

Captura de pantalla 2016-03-29 a las 13.24.13ENGLAND & SCOTLAND on TOUR
MARTXOAK 23 LEEDS
MARTXOAK 24 BRISTOL
MARTXOAK 25 MANCHESTER
MARTXOAK 26 LONDON
MARTXOAK 27 EDINBURGH

APIRILAK 9 ALGORTA Txorimalo gaztetxeak 10 urte (+++ANESTESIA)
APIRILAK 16 AIHERRA – Freedom for (Ze esatek + Eskean Kristo+ Begi beltz)

LAUTSTARK

GERMANY TOUR
APIRILAK 29 ULM – BETEIGEUZE (Don Karacho)
APIRILAK 30 HOF – SKA PUNK WOHZIMMER
MAIATZAK 1 MUNICH OPEN AIR LAUT STARK (TAIGA 13+++)

MAIATZAK 7 BARKOXE
MAIATZAK 20 ORTUELLA

EKAINAK 4 IRISARRI
EKAINAK 5 AZPEITIA — E5 ERABAKI
EKAINAK 10 LEGAZPI –Egialdeko jaiak

#EUROPEAN TOUR
Captura de pantalla 2016-05-10 a las 09.25.02
liedes
EKAINAK 17 BERLIN – SUPAMOLLY
EKAINAK 18 FESTIVAL des LIEDES POLITISCHEN

EKAINAK 25 LAUDIO -Larrazabal auzoa- (Izate Faltsua+ The Middle Fingers)

UZTAILAK 1 MUNGIA
UZTAILAK 2 DIMA (Mg BANDA + Oxabi)
UZTAILAK 24 ARRIGORRIAGA
UZTAILAK 30 LANTARON (Hesian + El ultimo txikitero)

skarambol
ABUZTUAK 6 ORMOZ – SLOVENIA
ABUZTUAK 9 KANBO
ABUZTUAK 13 ZEANURI (+Arkada Social)
ABUZTUAK 22 BILBO ASTE NAGUSIA-ALGARA (Sermonds + Eskean Kristo)

IRAILAK 3 LARZABALE – Nafarroa Beherea (Gadafiste Brothers + Trikizio)
IRAILAK 9 DULANTZI (+ Kodigo Norte)
IRAILAK 10 BERMEO (+Brigada Improductiva + Arkada Social)
IRAILAK 23 SAN FERMIN TXIKI (+Nekez + Zopilotes Txirriaos)

URRIAK 8 AGURAIN (+Batikano Rojo + Trikizio)
URRIAK 15 BONBERENEA (+Xutik)

GetFileAttachment-22017:

MARTXOAK 25 MUNGIA-Zubikoa taberna
MARTXOAK 30 GASTEIZ-Gaztetxea

APIRILAK 1 MUTRIKU-Berdel eguna
APIRILAK 28 MAULE-Zinka ostatua
APIRILAK 29 ARRANKUDIAGA (+Enkore+ DJ Bull…)

MAIATZAK 5 DOKA 10. urteurrena (+POTATO)
MAIATZAK 6 ORTUELLA Gazte Eguna (+ KOP + BAD SOUND SYSTEM…)
MAIATZAK 13 ERANDIO Gazte Eguna (Ze Esatek++ ttek elektrotxaranga)
MAIATZAK 28 IBILALDIA Mungia (Hesian+ En Tol Sarmiento + Ero + neke politikoa…

EKAINAK 3 ZAMUDIO (Hesian+Oxabi…)

brassdriven
EKAINAK 9 BELFAST Live Injection SKA festival (The vibes+ AgressorsBC+Pocket Billiards)
EKAINAK 10 DUBLIN Boh’s bar (Dubtones+…)

EKAINAK 24 HERNANI jaiak
EKAINAK 30 ARAMAIO jaiak (+Skakeitan + Liher)

UZTAILAK 1 LAKUA jaiak (+Egurra ta kitto + Astalapo + Odolkiak Ordainetan)
UZTAILAK 8 BUSTURIA (+Villains +DJ ELEPUNTO)
UZTAILAK 15 SENPERE Amotz auzoko jaiak (+Holako erromeria)
UZTAILAK 22 ZORNOTZA Jaiak (+Txapelpunk + belatz)

ABUZTUAK 5 EZPELETA Jaiak (+Skakeitan + Trikizio)
ABUZTUAK 25 AREATZA Jaiak (+Skasti)
ABUZTUAK 28 ELGOIBAR Jaiak

IRAILAK 2 BERRIOZAR Jaiak
IRAILAK 30 BARTZELONA Euskal Etxea

Data →
2013/06/23

Utzi iruzkin bat






Cookie-ak erabiltzen ditugu, baina datu pertsonalak ez ditugu gordetzen [informazio gehiago]
Utilizamos cookies, pero no guardamos datos personales [más información]

ACEPTAR